Letáky drogerií a parfumeriíDalší skupinou obchodů, které vydávají letáky se zlevněným zbožím, jsou drogerie a parfumerie. Pravidelně svoje akční letáky vydávají např. dm drogerie, Teta drogerie, Rossmann, Šlak drogerie, drogerie Martina a další prodejny.

Maminčiny recepty jsou na často velice chutná jídla.

Letáky prodejen s oblečením

Svoje iLetáky s nabídkou zlevněného nebo nového zboží vydávají také některé oděvní řetězce. Na rozdíl od supermarketů a hypermarketů však tyto letáky obvykle nevychází pravidelně a jednotlivé obchody je vydávají jen občas. Mezi prodejny s oblečením, které vydávají vlastní letáky, patří např. C&A, Esprit, Kenvelo, Kik textil, Lindex, Marks & Spencer, New Yorker, Orsay, Takko nebo Timeout.

Kaufland je jeden z největších českých hypermarketů. Portál Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody.

Letáky se sportovním vybavením

Další kategorií obchodů, které pravidelně vydávají svoje akční letáky, jsou prodejny se sportovním zbožím. Patří mezi ně obchody jako Intersport, Sportisimo, A3 Sport a mnoho dalších.

Letáky prodejen s nábytkem

Mezi obchody, které vydávají letáky s nabídkou akčního zboží patří také prodejny s nábytkem. Svoje letáky pravidelně zveřejňují jak velké řetězce, jako je IKEA, Asko nábytek, Sconto nábytek nebo Kika, tak i méně známé sítě prodejen, jako např. Idea nábytek nebo Spectrum nábytek. Aktuální, ale i starší letáky jednotlivých řetězců najdeme např. na stránkách kupi.cz a k dispozici jsou letáky samozřejmě také přímo na prodejnách.Letáky hobbymarketů

Letáky s aktuální nabídkou svého zboží nabízejí také specializované hobbymarkety, které prodávají potřeby pro dům a zahradu. Můžeme si tak kdykoliv prohlédnout letáky prodejen jako je Bauhaus, bauMax, Hornbach nebo OBI.

Ostatní letáky

Vedle výše zmíněných druhů obchodů distribuují svoje akční letáky i další typy prodejen – patří mezi ně např. hračkářství a prodejny se zbožím a vybavením pro děti, knihkupectví, zverimexy a prodejny s chovatelskými potřebami nebo některé oční optiky. Jednotlivé letáky pak můžeme najít přímo na internetových stránkách konkrétních obchodů a nebo na specializovaných webech, které obsahují letáky více obchodů na jedné stránce.

Recepty na vaření pro začátečníky i zkušené kuchaře. Cuketa recepty pro každou kuchařku.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!