iLetákyS akčními letáky, které nabízejí zlevněné nebo nové zboží se můžeme setkat na spoustě míst. Tradičním způsobem distribuce těchto letáků je jejich vhazování do poštovních schránek, které bývají často přeplněné různými iLetáky hypermarketů, supermarketů a dalších obchodů. S letáky se můžeme setkat také přímo v obchodech, kde si je můžeme zdarma vzít, pokud nám nepřijdou do schránky. Všechny letáky jsou k dispozici také online na internetu, kde si je můžeme v klidu prohlédnout a často i s několikadenním předstihem. Obvykle jsou u nás běžné a často distribuované zejména letáky velkých hypermarketů a supermarketů s potravinami, ale kromě nich se často objevují také letáky s nabídkou elektro prodejen. V menší míře se pak můžeme setkat také s letáky drogerií, hračkářství nebo obchodů s oblečením. Pokud jde o periodicitu letáků, tak nejčastěji tyto akční letáky vycházejí jednou týdně. Týká se to především letáků velkých supermarketů a hypermarketů, jako je Tesco, Globus, Albert, Kaufland atd. Naopak třeba letáky některých řetězců s oblečením aj. vycházejí méně často.

Maminčiny recepty, recepty z domácí kuchyně od mámy a babičky.

Letáky v poštovních schránkách

Asi nejčastějším místem, kde lidí nacházejí letáky, jsou poštovní schránky. Prakticky každý den chodí do schránek nové akční letáky různých obchodů, ať už s potravinami nebo jiným zbožím. Pokud si takovou schránku třeba několik dní nevybereme, může pak být doslova přeplněná letáky. Jsou lidé, kteří se na tyto letáky těší, vždy si je důkladně prostudují a podle toho, co v nich je, pak i nakupují tak, aby co nejvíce ušetřili. Často se ale stává, že si lidé kupují věci, které ve skutečnosti nepotřebují, nebo je prostě kupují jen proto, že je na ně velká sleva. Na druhé straně jsou lidé, které tyto letáky se slevami nezajímají a nepřejí si aby se jim hromadily v jejich poštovní schránce. Běžně už dnes můžeme na spoustě schránek vidět cedulky nebo nálepky s upozorněním, aby majiteli této schránky nikdo žádné letáky nevhazoval.

Leták a letáky v nejširší nabídce na českém internetu. Recepty.cz na vaření pro začátečníky i zkušené kuchaře. Cuketa recepty pro každou kuchařku. Portál Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů.Letáky v obchodech

Kromě poštovních schránek se s letáky můžeme setkat také přímo v samotných obchodech. Pokud si chceme leták vybraného obchodu prohlédnout a nepřišel nám do schránky, můžeme si jej vzít přímo v obchodě, kde jich je velké množství.

Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody.

Letáky na internetu

V dnešní době už je na internetu skoro všechno a tak tam pochopitelně nemohou chybět ani letáky se slevami a nabídkami nového zboží. Téměř všechny obchody mají kromě tištěných letáků ty samé letáky k dispozici i online – často si pak můžeme vybrat způsob zobrazení a to obvykle buď online a nebo stažením v PDF formátu. Letáky bývají na internetu zveřejňovány mnohdy dlouho dopředu, takže si můžeme předem naplánovat nákup, nebo cestu za nákupem do jiného města.

Letáky na stránce kupi.cz

Pokud nás letáky s akčním zbožím hodně zajímají a jsme zvyklí jich číst hodně, mohou pro nás být zajímavou a atraktivní možností stránky, na kterých jsou všechny letáky pohromadě. Jednu z takovýchto internetových stránek najdeme na adrese http://www.kupi.cz/. Co všechno tato stránka nabízí a jaké letáky jsou na ní pravidelně zveřejňovány? Hlavním obsahem stránek kupi.cz jsou akční letáky téměř všech českých supermarketů a hypermarketů a různých specializovaných prodejen s oblečením, elektrem, nábytkem, sportovními potřebami atd. Na stránkách najdeme nejen aktuální letáky, které jsou právě v platnosti nebo ty, které teprve platit budou, ale také bohatý archiv letáků, které byly vydány dříve a mají už ukončenou platnost. Pokud se na stránce zaregistrujeme, můžeme si u obchodů, které nás zajímají, nastavit hlídání a pokaždé, když se na stránkách objeví nový leták, přijde nám e-mailem upozornění.

Další důležitou a velmi užitečnou funkcí těchto stránek je akční zboží. Můžeme se zde podívat na aktuální nabídku zlevněného zboží a zobrazit si např. pouze vybrané kategorie, nebo pomocí filtru si nastavit pouze zboží vybraných obchodů nebo značek. Nejlepší funkcí je však možnost hlídání. Díky ní si můžeme u oblíbených položek nastavit, aby nám pokaždé, když tento výrobek bude v akci, přišlo upozornění na mail. Pokud tedy např. máme rádi čokolády Ritter Sport, stačí si u nich jednoduše jedním kliknutím zapnout hlídání a jakmile se tato skvělá čokoláda objeví v akci v kterémkoli z obchodů, kupi.cz nám pošle e-mailem upozornění. Díky tomu nám tak neuteče žádná sleva. Další položkou v hlavním menu jsou obchody. Zde si můžeme vybrat z jednotlivých kategorií obchodů a poté se nám zobrazí všechny aktuální letáky z vybrané kategorie. Stejně tak si můžeme vybrat i přímo konkrétní obchod. Velmi užitečná je i položka značky. Tam si můžeme zvolit naši oblíbenou značku a vyjede nám seznam veškerého zboží od této značky, které je aktuálně ve slevě včetně ceny a obchodu, ve kterém je v nabídce.

Jednou z novějších funkcí na kupi.cz je kategorie hromadné slevy. V ní se můžeme podívat na aktuální nabídky z různých slevových portálů a vyfiltrovat si je podle různých kritérií (např. podle města, kategorie zboží atd.). Mimořádně atraktivní a oblíbený je pak na kupi.cz jeho věrnostní program. Ten byl pro mnoho lidí i hlavním důvodem, proč tuto stránku začali používat. Kupi.cz totiž odměňuje svoje registrované uživatele body za aktivitu – tzv. kupíky a ty si pak uživatelé mohou nechat vyměnit za poukázky na nákup do Tesca. Během několika dní tak mohou získat poukázku za 200, 500 nebo 1000 Kč. Celkově jsou stránky kupi.cz velmi povedené a nabízejí spoustu užitečných funkcí hlavně pro ty, kteří chtějí ušetřit a nemají tolik času sledovat všechny letáky. Díky kupi.cz tak ušetří i svůj čas a nabídky se slevami na vybrané zboží jim budou chodit e-mailem.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!